Potwierdź swój wiek

Produkty znajdujące się na tej stronie
przeznaczone są jedynie dla osób pełnoletnich.

Mam ukończone 18 lat Powrót do strony głównej

Aktualne oferty pracy

Pomoc produkcji

Data dodania oferty 03/10/17

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w procesach produkcyjnych
  • rozpakowywanie przyjmowanych towarów
  • czyszczenie oznakowanych wyrobów
  • dbanie o sprawny przebieg procesu realizacji zleceń
  • realizowanie potrzeb logistycznych firmy
  • wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:

  • gotowość do pracy w godzinach 8-18
  • prawo jazdy kat. B, nie krócej niż 3 lata
  • dobra znajomość topografii Szczecina
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym i kreatywnym zespole

CV należy przesłać na adres e-mail: [email protected], w temacie wpisując nazwę stanowiska na które się aplikuje.

Zakwalifikowanych kandydatów powiadomimy telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Pracownik Produkcji

Data dodania oferty 13/09/17

Realizowanie powierzanych zadań poprzez obsługę plotera laserowego oraz innych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w firmie. Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby realizacji powyższych zadań.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu CorelDraw.
  • staranność i dobra samoorganizacja
  • umiejętność pracy zespołowej.
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pozbawioną montonii w zgranym zespole
  • możliwości rozwoju

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199
Szybkie i bezpieczne płatności online