Aktualne oferty pracy

Pomoc produkcji

Data dodania oferty 03/10/17

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w procesach produkcyjnych
  • rozpakowywanie przyjmowanych towarów
  • czyszczenie oznakowanych wyrobów
  • dbanie o sprawny przebieg procesu realizacji zleceń
  • realizowanie potrzeb logistycznych firmy
  • wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:

  • gotowość do pracy w godzinach 8-18
  • prawo jazdy kat. B, nie krócej niż 3 lata
  • dobra znajomość topografii Szczecina
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym i kreatywnym zespole

CV należy przesłać na adres e-mail: praca@sygnat.pl, w temacie wpisując nazwę stanowiska na które się aplikuje.

Zakwalifikowanych kandydatów powiadomimy telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Pracownik Produkcji

Data dodania oferty 13/09/17

Realizowanie powierzanych zadań poprzez obsługę plotera laserowego oraz innych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w firmie. Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby realizacji powyższych zadań.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu CorelDraw.
  • staranność i dobra samoorganizacja
  • umiejętność pracy zespołowej.
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pozbawioną montonii w zgranym zespole
  • możliwości rozwoju

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199
Szybkie i bezpieczne płatności online