Potwierdź swój wiek

Produkty znajdujące się na tej stronie
przeznaczone są jedynie dla osób pełnoletnich.

Mam ukończone 18 lat Powrót do strony głównej

Personalizowane statuetki na indywidualne zamówienie

← Wróć do: Produkty usługowe » Statuetki na zamówienie

Statuetki na indywidualne zamówienie
Dedykowane zasłużonym osobom i specjalnym okazjom. Wytwarzane na podstawie określonego projektu będącego wynikiem ścisłej współpracy między zleceniodawcą a naszym zespołem projektowym. 

Etapy realizacji statuetek
Realizację zamówienia rozpoczynamy od rozmowy z klientem, identyfikując w ten sposób jego potrzeby. W kolejnym etapie wykonujemy szkice projektowe. Na podstawie zaakceptowanego projektu tworzymy prototyp - przestrzenny model statuetki, na bazie którego dopracowujemy szczegóły. Jeżeli wszystko przebiega zgodne z założeniami, a klient jest zadowolony z efektu - ruszamy z produkcją.

Stosowane materiały
Statuetki wykonujemy przede wszystkim ze stopów metali odlewniczych jak mosiądz czy brąz oraz szkła i naturalnego kamienia. Bardziej wymagającym klientom oferujemy możliwość wykonania produktów dedykowanych ze złota, srebra oraz innych produktów szlachetnych.

Korzystamy z technologii
W pracy nad dedykowanymi statuetkami korzystamy z wielu ciekawych rozwiązań łącząc klasyczne technologie z nowoczesną myślą inżynierską:
- systemy CAD wspomagają nas w komputerowym projektowaniu;
- druk 3D pozwala na relatywnie szybkie uzyskanie prototypu lub modelu odlewniczego;
- technologie odlewnicze, w tym odlewy metodą traconego wosku i z form piaskowych służą nam wytwarzaniu gotowych odlewów;
- galwaniczne nakładanie powłok wykorzystujemy do zabezpieczania i zdobienia wybranych detali.
- obróbka skrawaniem w technologii CNC to nieograniczone możliwości wytwarzania poszczególnycyh detali innych niż odlewy i to nie tylko z metalu.

Grawerowanie i personalizacja
Statuetka okolicznościowa, niezależnie jaką pełni rolę, nie obejdzie się bez grawerowanych logotypów, symboli, inskrypcji czy indywidualnych dedykacji. Wieloletnie doświadczenie w branży grawerskiej pozwala nam na trwałe oznakowanie każdej powierzchni, a precyzyjny grawerunek to nierzadko piękna ozdoba każdej statuetki.

Oferta cenowa
Prezentowana kategoria zawiera wybrane realizacje. Podana cena za statuetkę zawsze dotyczy opracowania indywidualnego projektu, wykonania prototypu i wytworzenia pierwszej sztuki o parametrach zbliżonych do parametrów produktu pokazanego w galerii.

Zamówienie seryjne
W przypadku zamówienia większej ilości statuetek, koszt jednostkowy będzie kilkukrotnie niższy, ponieważ koszty opracowania projektu i wytworzenia prototypu są pomijane. Większe zamówienia wyceniamy indywidualnie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.
Infolinia: 91 484 00 77 e-mail: [email protected]

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199
Szybkie i bezpieczne płatności online