Potwierdź swój wiek

Produkty znajdujące się na tej stronie
przeznaczone są jedynie dla osób pełnoletnich.

Mam ukończone 18 lat Powrót do strony głównej

Grawerowane prezenty dla miłośnika czytania książek

← Wróć do: Dla hobbysty » Dla mola książkowego

Grawerowane prezenty dla miłośnika czytania książek

Każdy pasjonat czytania potwierdzi, że dobra lektura w połączeniu z kubkiem kawy, czy herbaty to doskonały pomysł na relaks. W tym miejscu przygotowaliśmy kącik, w którym znajdziesz szeroki wybór gadżetów dla tych, którzy bez książek nie wyobrażają sobie życia!

Jaki prezent ucieszy mola książkowego?

Miłośnik czytania książkę ma zawsze pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie odpowiedni moment na przeczytanie choć kilku stron lektury. Przyda mu się zatem poręczna zakładka, dzięki której nie zgubi fascynującego wątku! Na kolorowych zakładkach z ekoskóry umieszczamy grawery z cytatem, a nawet z urzekającymi rysunkami — to doskonała forma podarunku dla tych, którzy nie lubią nudy. Idealnie sprawdzi się także zakładka metalowa, jest dużo mniejsza, a przy tym bardzo gustowna — pięknie prezentują się na niej drobne grawery.

Są takie książki, do których warto wracać, ponieważ znajdujemy w nich dużo pięknych słów, dlatego przydatny może okazać się notatnik na ulubione cytaty. Ten niezwykle stylowy i pomocny gadżet urzeknie każdego. Dla Anonimowych Książkocholików w naszym sklepie znajdą się także butelki termiczne, kubki, czy też etui na okulary — wszystkie z grawerami, które mówią więcej niż 1000 słów!

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199
Szybkie i bezpieczne płatności online