Potwierdź swój wiek

Produkty znajdujące się na tej stronie
przeznaczone są jedynie dla osób pełnoletnich.

Mam ukończone 18 lat Powrót do strony głównej

Ostatnie nasze aktywności

Podróżnik z Natury - grawerowany kubek termiczny

Podróżnik z Natury - grawerowany kubek termiczny

Są ludzie, którzy są stworzeni do podróżowania. Tacy, którym niestraszne są długie wędrówki, wysokie i strome góry czy zimne noce w namiocie. W tym ostatnim przypadku szczególnie przyda się porządny kubek gorącej herbaty. Stworzyliśmy projekt szczególnie dla takich osób! Jeśli więc znasz kogoś, kto nie potrafi wysiedzieć w domu lub sam jesteś osobą, która tylko czeka by spakować swój plecak to nie zapomnij o termicznym kubku - to niezbędnik każdego podróżnika. Spersonalizuj  i ruszaj w nieznane! ⛰⛺

Wygrawerowany długopis

Grawerowanie długopisów? Sprawdź efekt!

Dobre przedstawienie projektu na powierzchni metalowej i zaokrąglonej to duże wyzwanie. Aby personalizacja była czytelna grawerujemy długopisy na wyczuwalną głębokość. Taki sposób realizacji zapewnia, że grawerunek jest trwały i czytelny, a zaraz nie osłabia funkcjonalności. Pisanie staje się jeszcze przyjemniejsze! 😊

Osiemnaste Urodziny - grawerowany Moët & Chandon w zestawie z szampanówkami i chłodziarką

Osiemnaste Urodziny - grawerowany Moët & Chandon w zestawie z szampanówkami i chłodziarką

W końcu upragniona osiemnastka! I choć jeszcze długo wydawać Ci się będzie, że ten młody dorosły jest wciąż dzieckiem, to musisz wiedzieć, że nie ma bardziej trafnego i symbolicznego prezentu niż "pierwsza legalna" butelka. Osiemnaste urodziny to doskonały moment, aby wznieść toast za wejście w dorosłość. Taki zestaw nadaje się do tego idealnie, a dodatkowo stanowić będzie praktyczną i sentymentalną pamiątkę na długie lata.

W polach tekstowych wpisz treści, które mamy umieścić na zestawie. W razie bardziej rozbudowanych zmian, dopisz swoje sugestie w dodatkowych uwagach do zamówienia w następnym kroku.

Grawerowana butelka alkoholu na prezent urodzinowy

Alkohol na prezent? Tylko grawerowany!

Takiego prezentu nie da się przebić. Grawerowany alkohol z własną personalizacją w miejscu etykiety sprawi wrażenie na każdym pełnoletnim jubilacie. Opracowana przez nas metoda nanoszenia grawerunku na szkło pozwala na przedstawienie go w bardzo wyraźny sposób - grawerunek jest bardzo dobrze widoczny i wyczuwalny nie tylko "pod palcem", ale także wyraźnie głęboki. W miejscu, gdzie nanoszony jest projekt powierzchnia butelki staje się matowa, przez co bardzo dobrze kontrastuje z połyskującą szklaną powierzchnią. Zamów i sprawdź! 😉

Personalizowane wino z okazji Dnia Mamy

Dzień Mamy tuż za rogiem

26 maja to data, obok której nie można przejść obojętnie. Dzień Matki to święto okazania szacunku i miłości osobie, która jest z nami od samych narodzin - nie bez powodu rola matki była czczona od wieków. Do dziś używamy tego słowa, by dodatkowo podkreślić coś, co jest nam bliskie - Matka Natura, Matka Boża. Nawet Ziemia często obdarowywana jest określeniem Matki; w popkulturze nieobce będzie określenie Statku-Matki. 

Dzień Mamy to niewątpliwie okazja, którą warto pielęgnować i upamiętniać. Personalizowane pamiątki na Dzień Matki to najlepszy sposób, by podkreślić bliskość tej osoby w naszym życiu. 

Prezent na Ślub spersonalizowany

Podziękowania dla rodziców i świadków

Docenić warto osoby, które nie tylko pomagają nam w organizacji ceremonii ślubnej i wesela, a nawet tych, którzy całym swoim życiem przygotowywali do zawarcia małżeństwa. Świadkowie oraz rodzice zasługują na upominek, dzięki któremu nie zapomną nigdy Waszego wielkiego dnia. Podziękowania dla rodziców z personalizacją czy ulubiony grawerowany trunek dla świadka i świadkowej to doskonały pomysł, jak okazać im wdzięczność za okazany trud i poświęcenie. 

Prezent z okazji rocznicy

Czasem, by upamiętnić kolejny rok ważnego wydarzenia w życiu swoim lub swoich bliskich warto poświęcić więcej uwagi przy doborze odpowiedniego prezentu. Niebanalnym pomysłem będzie więc sięgnąć po spersonalizowany i wygrawerowany upominek w postaci butelki wina, szampana, karafki lub nawet statuetki. Sprawdź nasze propozycje i świętuj kolejny rok tych ważnych chwil!

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199
Szybkie i bezpieczne płatności online