Zobacz wszystkie wpisy

Jak wywołać najszczerszy uśmiech na twarzy swojej drugiej połówki?

Napisane 23/01/18

W szale codzienności, pracy i obowiązków zdarza Ci się zaniedbać nawet najważniejsze relacje? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że nie jesteś sam. W dobie dzisiejszych czasów ustalanie priorytetów staje się naszą zmorą, a czas jest na wagę złota. Nakładamy na siebie coraz więcej zadań, zapominając o najbardziej istotnych kontaktach. Przebłyskiem świadomości w takim przypadku staje się… Dzień Świętego Walentego.

Kilka dni przed tą okazją zaczynamy zwalniać, a w głowie pojawia się jeszcze więcej myśli. W jaki sposób możemy wynagrodzić naszej ukochanej osobie to, że zawsze jest przy nas i dzielnie znosi późne powroty do domu, czy niechęć do domowych obowiązków?

Z pomocą przychodzą… Prezenty grawerowane.

Nie ma możliwości, żeby On nie uśmiechnął się na widok grawerowanej whisky  - w dodatku ujętej w butelkę z symboliczną personalizacją. Wyobraź sobie perspektywę spędzenia romantycznego Walentynkowego wieczoru we dwoje. Przy muzyce, ze szklanką zimnej whisky w ręce i w najlepszym towarzystwie. A gdy już opróżnicie butelkę, o minionym czasie będzie wam przypominać umieszczony na niej grawerunek.

Jest też wersja whisky z dedykowaną personalizacją dla zapominalskich. Jeśli nie pamiętał o rocznicy ślubu, o odebraniu Jasia z przedszkola albo (co najgorsze!) o obiedzie u mamusi, to nie myśl, że tym razem będzie inaczej. Taka przypominajka na pewno okaże się satysfakcjonująca, zarówno dla Niego jak i dla Ciebie.

Z kolei jeśli jesteś mężczyzną i zastanawiasz się co kupić swojej ukochanej to mamy rozwiązanie. Zapakuj Jej ulubione wino w butelkę z gorącym buziakiem i dowolnym grawerunkiem. Taki prezent zajmie główne miejsce w barku, a na twarzy zagości Twój ulubiony uśmiech.

Jeśli zamiast alkoholu, preferujecie wspólną kawę z rana to w naszej ofercie znajduje się także personalizowany kubek - o ile przyjemniejszy może stać się łyk z jego królewskiej wersji! Nie mówiąc już o przyjemności płynącej z wizji spędzenia spokojnego wieczoru przy filmie, pod kocem, u swego boku i z ciepłą, pachnącą jabłkami i cynamonem herbatą w dłoni.

Komentarze

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199