Zobacz wszystkie wpisy

Jak uczcić Dzień Kobiet i spowodować, żeby 8 marca był udany?

Napisane 01/03/18

Obchodzony od ponad stu lat, uznany za oficjalne święto w 29 krajach na całym świecie. Kiedyś dzień ten miał służyć nagłaśnianiu idei praw kobiet oraz budowaniu społecznego wsparcia dla powszechnych praw wyborczych dla nich. Dzisiaj jednak jest okazją dla pań do spotkania się w babskim gronie, a dla panów oznacza zaopatrzenie się w drobny upominek i nieco większą dawkę cierpliwości ;)

Jest nieskończona ilość sposobów, na które panowie mogą podziękować swoim kobietom za codzienne troski, uśmiech na twarzy, wsparcie w najróżniejszych sytuacjach i za to, że są. Jaki więc sposób, by docenić płeć piękną, okaże się najbardziej trafny?

Oczywiście odstawmy na bok wyjścia tak oczywiste jak wolne w pracy i zajęcie się dziećmi. Ona, kiedy już wróci ze SPA, do którego dostała od Ciebie voucher, z pewnością zrelaksowana, być może zechce napić się czegoś mocniejszego na zakończenie dnia. Oczywiście w Twoim towarzystwie. Wyobraź sobie Jej minę, kiedy wyciągasz dwa kieliszki i Moc Życzeń - wino zamknięte w butelce ze spersonalizowanym grawerunkiem. Czy nie tak wygląda idealne zakończenie równie idealnego dnia? 

Dla tych z pań, które wolą mocniejsze trunki idealnie sprawdzi się Kocia Whisky - grawerowana szkocka Ballantine's z uroczym motywem kota i oryginalnym napisem, który Ty sam wymyślisz. Taki prezent zasługuje na specjalnie miejsce w barku. 

No dobra, skoro znamy już sposób na to, żeby koniec dnia się udał, to co zrobić, żeby równie przyjemny był jego początek? Miłość Ponad Wszystko to spersonalizowany kubek, który mówi wiele. Wystarczy, że znasz Jej imię i rzecz / zajęcie, które Ona bezwzględnie uwielbia. Proste, prawda? Poranna kawa do łóżka w tak wymownym kubku z pewnością będzie równać się z cudownie zaczętym dniem.

Można też postawić na tradycję i wręczyć swojej ukochanej bukiet tulipanów, ale kto by tam stawiał na świeże kwiaty, kiedy można obdarować swoją piękniejszą połowę jego szklaną wersją? Bukiet Kwiatów - grawerowane wino z personalizacją przynajmiej nie zwiędnie, a nawet im dłużej stoi, tym lepiej. 

Oczywiście to tylko kilka z naszych propozycji. Sprawdźcie co jeszcze nasz sklep oferuje na Dzień Kobiet


8 marca swoją drogą, ale nieubłaganie zbliża się też Dzień Mężczyzny. Panowie! 10 marca macie swoje święto. Dobrze się rozejrzyjcie bo w naszym asortymencie nie brakuje atrakcyjnych alkoholi - od popularnej whisky Johnnie Walker, przez kultowy likier Jägermeister, po legendarną wódkę - Starkę. Zawsze możecie wręczając prezent delikatnie zasugerować co wy chcielibyście dostać ;)

Komentarze

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199