Zobacz wszystkie wpisy

Pomysły na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka

Napisane 10/01/18

W dzisiejszych czasach, pośród zabiegania i wiecznego pędu, nietrudno zapomnieć nawet o najbliższych nam osobach. Są jednak takie dni w roku, które pozwalają nam stanąć na chwilę i docenić obecność naszych ukochanych seniorów.

Mowa tutaj oczywiście o Dniu Babci - 21.01 i Dniu Dziadka - 22.01. Rodzice naszych rodziców są zdecydowanie naszą najbliższą rodziną. Chcemy, żeby wiedzieli, że często mimo braku czasu stanowią bardzo ważną rolę w naszym życiu. Chcemy im podziękować za lata opieki, rozpieszczania - mimo uwag mamy i taty, życiowe mądrości, cierpliwość i przekazane wartości. Warto nie tylko wykonać do nich telefon, ale też zabrać na spacer i pokazać, że mimo naszej niezależności dalej są nam potrzebni. Nie możemy też zapomnieć o tym, by ich po prostu odwiedzić - niekoniecznie z pustymi rękoma. Upominek od wnuka na pewno wywoła szczery uśmiech na zmęczonej czasem i doświadczeniem buzi.

Jednym z pomysłów na prezent z tej okazji jest grawerowana laurka na drewnianym podkładzie, którą można powiesić na ścianie lub postawić na komodzie w centralnym miejscu w salonie. Dziadek podczas rozwiązywania krzyżówki i babcia szydełkując, spojrzą kątem oka na dyplom uśmiechając się ciepło, przypominając sobie o mile spędzonych popołudniach ze swoimi ulubionymi wnuczętami.

Kolejną propozycją jest czerwone wino z grawerunkiem i dumnym napisem. Nasz dziadek w roli “Człowieka legendy”! Często nie ma bardziej trafnego określenia, no bo kto inny zna tyle historii i przeżył tyle zwariowanych rzeczy, o których teraz chętnie opowiada przy wigilijnym stole, czy choćby przy kominku? Dziadek musi się dowiedzieć jak cenimy sobie jego chęć do dzielenia się jego bogatą przeszłością, jednocześnie będąc pod wrażeniem i pękając z dumy.

Nie od dziś wiadomo, że Dziadek i Babcia są kimś zdecydowanie więcej niż zbiorem przymiotników. Warto jednak przypomnieć im za co ich tak uwielbiamy, a pomóc w tym może nasza kolejna propozycja na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka - grawerowana whisky Ballantine's. Świetny napis w połączeniu z krzyżówką, personalizacją i dobrym alkoholem - któremu seniorowi może nie spodobać się taki prezent?


Doceńmy obecność naszych najbliższych. Pamiętajmy o nich nie tylko w dni, kiedy mają swoje święta. Upominek i swoją obecność można podarować przez cały rok.

 

Sprawdź polecane produkty

Komentarze

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199