Zobacz wszystkie wpisy

Halloweenowe inspiracje

Napisane 21/10/17

Impreza Halloweenowa jest genialną okazją do zainspirowania się ulubionymi bohaterami horrorów, filmów czy książek fantasy. Jest to czas, w którym możemy pozwolić sobie na popuszczenie wodzów fantazji dobierając upiorny strój, czy też tworząc przerysowany makijaż twarzy. Poza szalonym wizerunkiem i dobrym humorem, warto, jako gość, zabrać ze sobą coś jeszcze. Mamy kilka propozycji dla fanów imprez Halloweenowych, oczywiście tych pełnoletnich.

Krwawa Dynia

Trudno się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że dynia jest jednym z głównych symboli “potwornego zwyczaju” jakim jest Halloween. W końcu to one, fantazyjnie żłobione, dumnie strasząc rozświetlają ganki domów jednorodzinnych, czy też ozdabiają parapety mieszkań w blokach. Półwytrawne wino Carlo Rossi Rose zamknięte w butelce z wyżłobioną dynią, oraz ze spersonalizowanym napisem, który pozwoli docenić wkład organizatora w wydarzenie, doskonale dopełni nie tylko Twój strój, ale i barek zadowolonego z oryginalnego podarunku gospodarza.

Diabelskie Wino

Czy można komuś zrobić lepszego psikusa? Diabelskie wino z wygrawerowaną trupią czaszką z rogami przystroi stół gospodarza i stworzy jeszcze intensywniej budzącą strach aurę. Bez wątpienia taka butelka wpasuje się między papierowe nietoperze i duchy, stanowiąc główną atrakcję. Do wyboru wino półsłodkie w krwawym, czerwonym kolorze - Portada, albo wytrawna wersja czerwonego wina Campo Viejo Rioja Crianza, Cono Sur Bicicleta Carmenere, czy też Codici Banda Nera Primitivo.

Eliksir Zła

Eliksir zła, napój stworzony przez czarownice, to kolejna propozycja, która sprawdzi się idealnie. Wyobrażasz sobie minę organizatora imprezy kiedy z kapelusza wyciągasz i wręczasz mu tę butelkę? Dla niedoświadczonych w piciu eliksirów potworów sprawdzi się jego delikatniejszy, półsłodki rodzaj - czerwone wino Portada. Jednak dla prawdziwych straszydeł, mamy nieco bardziej cierpką wersję trunku  - czerwone, wytrawne wino Cono Sur Bicicleta Carmenere lub Codici Banda Nera Primitivo. Dołącz do tego parę słów od siebie, a gdy zawartość butelki nie przetrwa - zostanie świetna pamiątka.


Jak widać, dla każdego się coś znajdzie. Koniecznie zajrzyjcie na inne Halloweenowe propozycje. Chętnie też poznamy wasze pomysły!

Komentarze

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199