Zobacz wszystkie wpisy

Co wyróżnia produkty grawerowane?

Napisane 19/10/17

Czas jest jedynym surowcem, który się nie zwróci. Warto więc obchodzić się z nim ostrożnie i szanować go w każdym możliwym momencie. Sklep internetowy Sygnat.pl pozwala go zaoszczędzić bardzo wiele, ponieważ daje możliwość wybrania prezentu w szybki i sprawny sposób, a przede wszystkim bez wychodzenia z domu. Omija nas więc parogodzinne chodzenie po sklepach w poszukiwaniu idealnego upominku. Zresztą nie ma nic lepszego, niż spersonalizowana pamiątka, która przez wiele lat może zajmować centralne miejsce w domu, a przy tym być funkcjonalna i przywołująca uśmiech na twarzy, przeplatany z miłymi wspomnieniami.

Prezenty z grawerunkiem są o tyle oryginalniejsze, że to klient decyduje o tym jak dana rzecz ma się prezentować. Dzięki możliwości skorzystania z Kreatora Personalizacji i wyżłobienia grafiki oraz tekstu zasugerowanego przez klienta, cały podarunek nabiera indywidualnego charakteru, co pozwala wspólnie stworzyć prezent dopasowany do każdej okazji - urodzin, imienin, ślubu, rocznicy, dowolnych świąt, podziękowania czy też pogratulowania. Żeby spersonalizowany prezent był udany, oprócz samej okazji, warto wziąć pod uwagę charakter osoby, którą chcemy obdarować, ulubione zajęcie, czy charakterystyczny motyw, który nam się z nią kojarzy.

W ofercie sklepu znajdują się między innymi grawerowane alkohole (różne rodzaje win, whisky), karafki oraz szklanki na alkohol czy dyplomy. Ponadto dostępne są produkty usługowe, statuetki na zamówienie, atrybuty władzy takie jak łańcuchy uczelniane z godłem, berła czy pieczęcie. Robione są one na zamówienie, co daje niemal nieograniczone możliwości na opracowanie całkowicie indywidualnego, jedynego w swoim rodzaju produktu.

Na stronie Sygnat.pl można znaleźć już gotowe projekty, ale też przedstawić swój własny pomysł, który po zaakceptowanej przez klienta wizualizacji, z zapałem zostanie skomponowany i wdrożony w życie. Gwarancja produktów najwyższej jakości, precyzyjnego wykonania oraz uśmiechu osoby obdarowanej.

Komentarze

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199