Potwierdź swój wiek

Produkty znajdujące się na tej stronie
przeznaczone są jedynie dla osób pełnoletnich.

Mam ukończone 18 lat Powrót do strony głównej

Herby szlacheckie

WYMIARY

Podstawowymi parametrami wielkości herbu jest pole powierzchni, na której złożymy

gotowy herb. Najpopularniejsze wymiary, jakie realizujemy w naszym sklepie to:

  • format A4, tj. 210mm x 297mm,
  • format A3, tj. 297mm x 420mm,
  • projekty na podkładzie tarcz herbowych, tj. 225mm x 185mm.

Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego projektu, o dowolnych wymiarach.

ZASTOSOWANE MATERIAŁY

Podkład herbu wykonany jest z podkładu drewnianego MDF. W produkcji uwzględniane są dwa warianty wykonania herbów. Jeden wariant obejmuje szlachetne materiały, głównie metalowe. Drugi wariant to opcja ekonomiczna, w której stosujemy szerokiej gamy tworzywa sztuczne.

W luksusowej wersji produktu wykorzystujemy polerowane, lakierowane mosiądze, brązy oraz aluminium anodowane, które pozwala dokładnie dobrać wariant kolorystyczny do potrzeb określonego obrazu.

TECHNOLOGIA WYKONANIA

Pracę nad herbem rozpoczynamy od zgromadzenia informacji dotyczących potrzeb klienta. Po wstępnych uzgodnieniach przystępujemy do wykonania projektu w wersji wektorowej z zastosowaniem wymaganych barw. Następnie w zależności od wyboru wersji, projekt przekazywany jest do konkretnego działu produkcji. W wersji ekonomicznej, projekt zawierający wszystkie składowe elementy z wyszczególnioną kolorystyką trafiają do pracowni laserowej. Tutaj z wybranych laminatów wycinane są bardzo precyzyjnie poszczególne elementy, które po wycięciu są dopasowywane i montowane na ustalonym podłożu. 

W przypadku wersji metalowej, projekt wektorowy przekazany jest do pracowni obróbki metalu. Tutaj projekt wektorowy trafia do obrabiarek CNC, gdzie z kolorowego metalu wycina się bardzo precyzyjnie poszczególne elementy. Montaż na podkładzie, jak w pierwszym przypadku.

ETUI OZDOBNE 

Każdy herb prostokątny posiada etui w kolorze: czerwonym, zielonym lub granatowym. Możliwe jest grawerowanie etui. Dzięki otworom z tyłu drewnianego podkładu istnieje możliwość powieszenia herbu na ścianie. Herby na tarczach herbowych wykonywane są tylko kolorze czerwonym.

To jeszcze nie wszystkie nasze projekty...

W kategorii Prezenty według rodzaju znajdziesz wiele więcej produktów gotowych do personalizacji.

Personalizowane i grawerowane prezenty na każdą okazję
Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
infolinia /+48/ 91 43 44 350
tel. /+48/ 697 637 199
Szybkie i bezpieczne płatności online